FAQ

Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

To idealne miejsce startu dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym.

Zdecydowanie! Różnorodność formatów, narzędzi, historii i przykładów z pewnością zaspokoi również tych doświadczonych.

Tyle, ile na nią zadedykujesz. Możesz poświęcić jej tyle czasu, ile chcesz. W okresie trwania abonamentu żadne treści nie znikają a co więcej, ciągle dochodzą nowe, więc rozwój może trwać i trwać.

Możesz! Wystarczy, że na etapie zakupu zaznaczysz pole „Chcę otrzymać fakturę” i wypełnisz dane. Po dokonaniu płatności, faktura VAT automatycznie zostanie przesłana na podany adres mailowy.

Z jednego konta może korzystać jedna osoba.

Spotkania będą odbywać się na żywo na platformie Zoom. Link do każdego spotkania znajdziesz na swoim koncie w sekcji „Spotkania”. Nie dasz rady być na żywo? Rozumiemy, nie zawsze się da, dlatego każde spotkanie zostanie nagranie i dostępne do obejrzenia tak długo jak długo będzie aktywny Twój abonament.

Mają one charakter rozwojowy i mogą pięknie wspierać w procesie terapeutycznym, ale nie są formą terapii ani jej substytutem.

Poza długością trwania abonamentu to nie ma żadnej. W każdej z opcji masz dostęp do tych samych materiałów.

Masz dostęp do wszystkich materiałów, które dotychczas pojawiły się na platformie, czyli całego archiwum oraz do wszystkich materiałów, które pojawią się do końca trwania Twojego abonamentu.

Masz dostęp do wszystkich treści platformy tak długo, jak długo aktywny jest Twój abonament (czyli 3, 6 lub 12 miesięcy). Po zakończeniu trwania abonamentu utracisz dostęp do wszystkich treści. Dlatego zachęcamy do przedłużenia abonamentu i dalszego cieszenia się dostępem.

Masz dodatkowe pytanie

Napisz do nas, chętnie na nie odpowiemy

This site is registered on wpml.org as a development site.