Zadbaj o swój rozwój
i odważ się żyć życiem, o którym marzysz

Cieszę się, że tu jesteś, bo to znaczy, że chcesz wejść na wyższy poziom rozwoju osobistego i zawodowego! Stworzyłam tę platformę, by wspierała Cię na drodze do budowania pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

On my way

Pomogę Ci odkryć Twoją drogę

Sprawdź, dlaczego to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Odkryjesz SWOJĄ ŚCIEŻKĘ

Wyrusz z nami w najważniejszą podróż – ku własnemu JA. Zacznij żyć po swojemu – znajdź swój kierunek w gąszczu możliwości. Rozwiń skrzydła i daj się ponieść ku spełnieniu i satysfakcji.

Poczujesz SWOJĄ WARTOŚĆ

Pożegnaj echo własnych wątpliwości. Platforma On my way jest miejscem, gdzie nauczysz się słuchać mądrego głosu własnego serca. Usłysz, gdy mówi: niczego Ci nie brakuje!

Odnajdziesz SPOKÓJ W CHAOSIE

Życie przypomina czasem burzliwe morze, a stres i przemęczenie – wysokie fale. Stań się kapitanem własnego statku, radząc sobie z burzami emocji i znajdując przystań spokoju.

Zaczniesz budować MOSTY, NIE MURY

Relacje są jak ogrody, wymagające pielęgnacji. Masz wpływ na to, w jakim znajdziesz się otoczeniu. Pokażemy Ci, jak siać nasiona zrozumienia i empatii, by Twoje kontakty z innymi kwitły.

Zobacz opinie użytkowników i użytkowniczek

Przeczytaj, jak platforma wpłynęła na życie innych.

On my way

Sprawdź tematy dostępne na platformie

Zmiana

Czułość

Kreatywność

Przywództwo

Relacje

Zaufanie

Ciało

Radość

Wdzięczność

Przyjaźń

Odwaga

Spokój

Marzenia

Seks

Pieniądze

Granice

Konflikty

Samotność

Co znajdziesz na platformie?

Dedykowane artykuły

Wiesz, że kocham pisać. Dlatego 
w ten intymny sposób dzielę się z moją wyjątkową społecznością: przemyśleniami, historiami, przykładami, radami, ale też pytaniami zachęcającymi do głębszego odkrywania siebie, innych i świata.

Materiały video

Zyskaj dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej nagrań. W każdym miesiącu poruszam nowy, ważny temat. Z moją społecznością dzielę się doświadczeniami, historiami istotnych dla mnie osób oraz książkami, które wywarły na mnie duży wpływ.

Medytacje i podcasty

Odkryj podcasty i medytacje, które pomogą Ci rozwinąć uważność, otwartość i wewnętrzną odwagę przyjmowania. Nauczysz się radzić zarówno z tym, co trudne, jak i piękne. Każda medytacja jest unikalna 
i przypisana do tematyki miesiąca.

Inspiracje ode mnie

Kącik, w którym znajdziesz osobiste polecajki – co moim zdaniem warto przeczytać, obejrzeć, posłuchać i poczuć. Tak, jakbym miała dostęp 
do Twojej szafki nocnej, na której będę Ci kłaść to, co może Ci się przydać w rozwoju ważnych dla Ciebie tematów.

Zadania rozwojowe

Nie tylko teoria! Zależy mi, aby to, 
co Ci przekażę, zostało za Tobą. Dlatego daję Ci też ćwiczenia, praktyki i aktywności, pomagające wdrażać to, nad czym w danym miesiącu pracujemy. Mam nadzieję, że będziesz tu zaglądać szczególnie często.

Spotkania na żywo

Spotykaj się z nami i zostań ważną częścią naszej społeczności. Wzajemne, cykliczne odwiedziny pomogą nam budować i wzmacniać nasze relacje. 
Bo każdy i każda z nas drogę własnego rozwoju musi przejść samodzielnie, ale… nie samotnie.

Kogo spotkasz na platformie?

Poznaj mnie oraz ekspertów i ekspertki, z którymi rozmawiam.

Joanna Chmura

Jestem psycholożką oraz CEO platformy rozwojowej On my way. Prowadzę wykłady, warsztaty oraz sesje coachingowe. Stworzyłam kurs online „Daj spokój! O odnajdywaniu wewnętrznej równowagi”. W marcu ukazała się moja książka pt. „To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse”.

Pracuję z klientami i klientkami indywidualnymi oraz biznesowymi w Polsce i na świecie w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Jestem certyfikowaną facylitatorką modelu Dare to LeadTM stworzonego przez dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Wierzę, że moim zadaniem jest przypominać nam o miłości do siebie, do innych i do świata. Bo to jedyny solidny fundament, na którym możemy zbudować wszystko.

Wywiady ze mną znajdziesz m.in. w:

On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way
On my way

Nasi goście i gościnie

On my way

Ewelina Stępnicka

Studiowała psychologię na Queens College w Nowym Jorku. Mówczyni i autorka popularnych kursów online oraz metody ODKRYWANIE, opartej na przesłaniu: „Jesteś cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia”.

On my way

Kasia Kucewicz

Psycholożka, psychoterapeutka, autorka poradników psychologicznych m.in. „Kobiety, które czują za bardzo” i „Waga z głowy”. Ekspertka występująca w czołowych mediach. Prowadzi portal wagazglowy.pl.

On my way

Joanna Flis

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka uzależnień i współuzależnienia. Wykładowczyni oraz badaczka. Autorka podcastu Madame Monday i książek: „Współuzależnieni”, „Co ze mną nie tak?” i „Po dorosłemu”.

On my way

Marcin Capiga

Dyrektor Zarządzający TRAINING TREE. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Certyfikowany Coach EMCC, Konsultant Belbin Team Roles®.

On my way

W tym miesiącu na platformie

W czerwcu na cyklicznym spotkaniu naszej społeczności zagości jedyny i niepowtarzalny Filip Cembala. Wspólnie będziemy rozmawiać na temat samotności wśród ludzi.

Bądźcie z nami!

Do rozmowy zostało:

Wybierz opcję subskrypcji dla siebie

Zyskaj dostęp do ponad 24 materiałów video, 48 podcastów i medytacji, 60 zadań i o wiele więcej – dołącz na próbę lub zostań na dłużej i oszczędzaj.

Wybierz walutę:

Na 1 miesiąc

111 zł / mc

Płatne 111 zł  na 1 miesiąc od zakupu.

Otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich treści dostępnych na platformie – archiwalnych i aktualnych.

On my way

Na 12 miesięcy

59 zł / mc

Płatne 711 zł  na 12 miesięcy od zakupu.

Otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich treści dostępnych na platformie – archiwalnych i aktualnych.

Chcesz podarować dostęp do platformie bliskiej osobie? A może szukasz nieszablonowych prezentów
dla pracowników swojej firmy? Kup voucher!

Zastanawiasz się czy platforma
jest dla Ciebie?

Przeczytaj podstawowe Q&A lub zobacz więcej pytań i odpowiedzi!

Czym jest platforma On my way?

On my way to jedyne w swoim rodzaju centrum dla Twojego rozwoju, zmiany i sprawczości. Znajdziesz tu wszystkie narzędzia rozwojowe – dostępne całodobowo i z każdej części świata. Łączymy teorię i badania naukowe z doświadczeniem, przeżywaniem i czuciem. To Twoje miejsce wzrostu.

Co zyskam dzięki platformie?

Platforma to wielofunkcyjne narzędzie, z którym zbudujesz wewnętrzną siłę, pewność siebie, kompetencje społeczne 
i barwne, zdrowe życie. Pomoże Ci się rozwijać na trzech poziomach: wiedzy, umiejętności i ducha. Daje wsparcie ekspertów oraz społeczności na drodze do sukcesu.

Czy ta platforma jest dla mnie?

TAK, jeśli chcesz się rozwijać, ale czujesz przemęczenie, lęk lub samotność, a wewnętrzny krytyk w Twojej głowie nie daje Ci spokoju. Pragniesz zmiany i lepszego, pełniejszego życia. Chcesz zwiększyć poczucie własnej wartości i odważyć się stawiać na siebie. Tu znajdziesz wsparcie.

Czy platforma jest dla firm?

On my way jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. To idealne narzędzie wspierające rozwój pracowników – do nabywania nowych i wzmacniania posiadanych już kompetencji. Może być znakomitym uzupełnieniem procesów szkoleniowych, coachingowych oraz mentoringowych.

This site is registered on wpml.org as a development site.