Polityka prywatności

Zapisując się na moją listę adresową zgadzasz się jednocześnie z jej polityka prywatności.

Dane, które podałaś/eś, aby się zapisać na moją listę, służą jedynie do tego, aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

To, że się tutaj zapisałaś/eś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abym wysyłał do Ciebie informacje w postaci e-maili.

Zapisałaś/eś się również dobrowolnie, a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać, lecz jednocześnie nie biorę za to odpowiedzialności.

Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnię ani nie sprzedam Twoich danych, które mi podałeś.

W każdej chwili możesz się z mojej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał/a ode mnie żadnych informacji.

Dane, które udostępniasz wpisując komentarze na blogu są ogólnodostępne. W związku z tym nie mogę zabezpieczyć ich przed wykorzystaniem przez osoby trzecie. W związku z tym owe dane nie podlegają polityce prywatności.

Nie biorę odpowiedzialności za reklamy umieszczane przez osoby trzecie na mojej stronie.

Wszelkie informacje zawarte na blogu powinny być traktowane jako opinie i nie powinny być akceptowane bezwarunkowo, a dokładnie skonfrontowane z własnym przypadkiem.

Zastrzegam sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

WykopShare